Reklama Internetowa,Pozycjonowanie

Reklama GdyniaPolityka firmy Ad-Web

Forma współpracy z Klientem

1. Oferty cenowe, oraz inne warunki Umowy sporządzane dla Klientów są przygotowywane dla potrzeb konkretnego Klienta i muszą uwzględniać Jego oczekiwania, sugestie i zastrzeżenia.

2. W związku z powyższym nie posiadamy stałego "cennika usług" a wartość usługi ustalana jest wspólnie z Klientem i zależna przede wszystkim od oczekiwań Klienta.

3. Klient ma prawo przedstawić swoją propozycję Umowy i będzie ona przeanalizowana i oceniona przez naszą firmę. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby się do niej w miarę swoich możliwości dostosować.

4. Klient ma kontakt z jednym pracownikiem zajmującym się obsługą Klientów, który potrafi udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania Klienta dot. Świadczonych przez nas usług.

5. Klient posiada dostęp do Panelu Klienta, który umożliwia monitorowanie pozycji strony w wyszukiwarce z uwzględnieniem wszystkich słów kluczowych.

6. Świadczone przez nas usługi powinny przynosić wymierne korzyści finansowe Klientowi i naszej firmie.

Forma realizacji usług

1. Priorytetem jest jak najlepsza realizacja zleceń opisanych w Umowie z Klientem.

2. Nasza firma kieruje się zasadami uczciwej konkurencji i poszanowania wszelkich praw innych osób i firm.

3. W realizacji zlecenia opieramy się na własnej wiedzy, doświadczeniu, oraz wskazówkach publikowanych przez administratorów wyszukiwarek internetowych.

4. Firma chętnie angażuje się w projekty charytatywne.

Dowiedz się więcej:
KontaktPozycjonowanie | Porównanie pozycjonowania i innych form e-reklamy