Reklama Internetowa,Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stronPozycjonowanie

    Opisane również w dziale Pozycjonowanie. Polega na poprawie pozycji strony w rankingu wyszukiwarki Google, lub innych. Strona systematycznie poprawia swoją pozycję, aby ostatecznie znaleźć się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie powiązane jest z określeniem haseł kluczowych, czyli słów lub fraz, po wpisaniu których strona pojawia się w wynikach szukania.

     Pozycjonowanie jest obecnie bardzo popularne z powodu:

-  duĹźej skuteczności reklamy (dociera poprzez Google do 11,7 mln Polaków, oraz setek milionów ludzi na całym świecie)

- niskiego kosztu usługi

- rosnącej siły Internetu i coraz większej grupie docelowej

    Obecnie pozycjonowanie stron zlecają największe firmy, banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne, agencje nieruchomości, deweloperzy. Jak również małe i średnie przedsiębiorstwa, dla których pozycjonowanie jest najbardziej opłacalną formą reklamy. Przy budżecie już od 180 zł. miesięcznie można zyskać tysiące odwiedzin swoich stron www.

Linki sponsorowane

     Polegają na zamieszczaniu linków do strony w wyszukiwarkach. Linki pojawiają się nie w naturalnych wynikach wyszukiwania, ale ponad nimi lub obok. Klient ponosi koszty zależne od ilości kliknięć w reklamę lub ilości wyświetleń.

     Główną zaletą linków sponsorowanych jest możliwość dowolnej edycji czasu emisji linków. Można dostosować  zarówno  dni, jak i godziny  w których ma się wyświetlać link.

     Wadą jest dość wysoka cena, znacznie wyższa niż pozycjonowanie strony na podobnych warunkach, oraz mała skuteczność kliknięć w link.

Inne

     Banery reklamowe - emitowane w różnych portalach www. Są niedobrze odbierane, szczególnie gdy przeszkadzają w przeglądaniu zawartości strony, mogą powodować reakcje negatywne, mają małą skuteczność kliknięć, opłaty wnosi się w zależności od ilości wyświetleń.

     Artykuły sponsorowane - użyteczne tylko w przypadku określonych branż i pod warunkiem emisji na portalach zbliżonych tematycznie.

Dowiedz się więcej:  
Pozycjonowanie | Polityka naszej firmy, obsługa klienta | Kontakt